21
březen
2022
Slavnostní vyhodnocení Zimního fotbalového turnaje O pohár SÚZ 2022
Aneta H. 21. 3. 2022

Zimní fotbalový turnaj O pohár SÚZ 2022

FK Český Těšín | TJ Sokol Hnojník | TJ Sokol Nýdek | SC Smilovice | TJ Bystřice |TJ Dobratice | TJ Sokol Dobrá | Slovan Horní Žukov

V pátek 21. ledna byl ve sportovním areálu zahájen po dvouleté covidové pauze „Zimní fotbalový turnaj O pohár SÚZ 2022“.  Do turnaje se přihlásilo osm družstev, které se pravidelně setkávaly   na umělé trávě sportovního areálu Frýdecká v Českém Těšíně. Zápasy se hrály dle pravidel fotbalu 2 x 45 min. Turnaj se hrál tabulkovým systémem každý s každým. Každé mužstvo si tak postupně změřilo síly se všemi ostatními týmy a vítěz turnaje byl určen na základě výsledků všech utkání.

Počasí turnaje bylo leckdy opravdu zimní, první a poslední zápas se odehrál za vydatného sněžení. Hráči si i tak hru velmi užili a na všech byla vidět snaha o co nejlepší výsledek. Vítěz však může být jen jeden a pro rok 2022 se putovního zlatého poháru ujal tým FK Český Těšín. Na druhém místě se umístily TJ Dobratice a třetí místo patří TJ Bystřicí.

Tabulku střelců ovládl Causidis Marian (TJ Dobratice), který vstřelil 11 gólů. Ocenění nejlepší hráč turnaje získal Chloň Petr (FK Český Těšín) a nejlepším brankářem se stal Bocek Vojtěch (TJ Dobratice).

Všem vítězným týmům i samotně oceněným hráčům gratulujeme.

Jsme moc rádi, že se nám podařilo tento turnaj uspořádat, naší snahou bylo vytvoření co nejlepších podmínek pro zimní přípravu fotbalových oddílů z blízkého okolí na kvalitním fotbalovým povrchu.  Již teď se těšíme na další rok! Poděkování patří rovněž našemu partnerovi turnaje, firmě Winner Sport, a.s., která připravila pro oceněné jednotlivce věcné ceny značky „Penalty“.

Rubriky

Kalendář akcí