15
březen
2022
Pohár SÚZ 2022
Aneta H. 15. 3. 2022

POHÁR SÚZ 2022

HC Vendryně | HC Javorový | HC Buldogs Hradiště | HC Bambulky | Rodiče HC Vlci |HC Ropice

Po více než dvouleté pauze, kdy nám restrikce nedovolovaly pořádání sportovních akcí, jsme v sobotu 12. března 2022 uspořádali dlouho očekáváný amatérský hokejový turnaj Pohár SÚZ. Z původních osm přihlášených týmů, dvě mužstva nečekaně z turnaje odstoupila, a jelikož zbylo týmů šest, mohlo se hrát systémem každý s každým. Čtyři nejlepší celky se pak utkali v semifinále a následně v bojích o medaile.

Po odehrání základní skupiny se i přes obrovské odhodlání a snahu do boje o první příčky neprobojovali rodiče HC Vlků a HC Vendryně.  V semifinále se utkaly proti sobě HC Ropice a HC Buldogs Hradiště a HC Bambulky s HC Javorovým. Favorizovaná Ropice podlehla Buldokům 0:2 a Bambulky zdolaly tým Javorový 1:0. Oba výherní týmy se posunuly do finálových bojů a první příčku.

V zápase o 3. místo byli šťastnější hráči HC Javorový, jenž porazili HC Ropici 1:0 a odnesli si bronzový pohár.

Dlouho očekávané finále, které se odehrálo za skvělé atmosféry i mohutného burácení fanoušku, skončilo vítězstvím pro HC Buldogs Hradiště, kteří porazili HC Bambulky 1:0. HC Buldogs Hradiště se tak stali vítězi amatérského hokejového turnaje Pohár SÚZ pro rok 2022! Všem vítězným hráčům ještě jednou gratulujeme.  

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Michal Trávníček z HC Bambulek, nejlepším střelcem Filip Švarba z HC Buldogs Hradiště a nejlepším gólmanem Daniel Tobola z týmu HC Javorový.

Děkujeme všem hráčům, ale i fanouškům, kteří po celý den dokázali vytvořit úžasnou atmosféru, za účast a budeme se těšit zase příští rok.

Rubriky

Kalendář akcí