26
červen
2022
O Pohár ředitele SÚZ 2022
Aneta H. 27. 6. 2022

V neděli 26. června proběhl v rámci Svátku Tří Bratří již 5. ročník fotbalového turnaje přípravek „O pohár ředitele SÚZ“. Do turnaje se zapojili čtyři týmy: FK Český Těšín, Slovan Horní Žukov, FK Třinec a TJ Bystřice. Všechny týmy za krásného letního počasí předváděly na hřišti FK Český Těšín parádní výkony. Hrálo se metodou každý s každým, zápasy 2 x 12 minut. Mladí fotbalisté ukazovali od první do poslední minuty obrovské zaujetí a touhu po vítězství.

Svou neporazitelnost potvrdil tým FK Fotbal Třinec, který dokázal na tomto turnaji zvítězit již popáté. Na druhém místě skončil tým TJ Bystřice a na místě třetím Slovan Horní Žukov.

Nejlepším hráčem turnaje se stal Jakub Kamiński z Bystřice, nejlepším střelcem byl Tobiáš Chlebek z Horního Žukova a cenu pro nejlepšího brankáře si odnesl Matěj Jopek z Třince.

Děkujeme rodičům, trenérům a dalším divákům, kteří vytvořili dětem skvělou atmosféru a po celou dobu turnaje neúnavně povzbuzovali. A všem hráčům přejeme, aby jim nadšení pro fotbal vydrželo co nejdéle.

Rubriky

Kalendář akcí