červen
2018
Nohejbalový turnaj - výsledky
Alena N. 20.06.2018

V sobotu 16. června se ve sportovním areálu na Frýdecké ulici konal turnaj v nohejbale. Jasná obloha a teploty přes dvacet stupňů, to byly od samého úvodu znamenité podmínky pro turnaj.  Tudíž nic nebránilo tomu, aby během celého dopoledne probíhaly nesmlouvavé bitvy na dvou připravených hřištích. Turnaje se zúčastnilo deset mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Ty se odehrály systémem každý s každým, aby pak na čtyři nejlepší mužstva z každé skupiny čekal závěrečný turnajový pavouk hraný vyřazovacím systémem.

Při velmi vyrovnané kvalitě účastníků jsme měli možnost vidět mnoho napínavých a dramatických soubojů, kdy o vítězi rozhodovaly nohejbalové maličkosti. Nakonec i závěrečné, finálové klání, nabídlo tu nejdramatičtější koncovku, jelikož při nerozhodném stavu 1:1 na sety a 9:9 v závěrečné sadě rozhodoval o vítězi poslední míč. Štastnějším týmem v tomto utkání o vítězství v turnaji byl tým Třanovice, který udolal svého zkušenějšího soupeře s názvem Sokoli z Mistřovic. Pohár za třetí místo si domů odnesli Žukovčané, kteří zvítězili v boji o bronzovou příčku nad týmem Legendy.

Další turnaj pro nohejbalové nadšence se uskuteční v sobotu 22. září a hrát se bude opět ve sportovním areálu na Frýdecké ulici.