2022
LIGA MISTRŮ PRVŇÁČKŮ 2022
Aneta H. 23.06.2022
Liga mistrů prvnáčků 2022 🏆
V úterý 21. června se uskutečnil fotbalový turnaj českotěšínských žáčků prvních tříd o Putovní pohár - LIGA MISTRŮ PRVNÁČKŮ 2022. Pět základních škol z našeho města vytvořilo fotbalový tým skládající se z chlapců i děvčat – ZŠ Hrabina, ZŠ Kontešinec, ZŠ Masarykova, ZŠ Pod Zvonek a PSP Czeski Cieszyn. ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Na travnaté ploše v našem areálu Frýdecká byly postaveny dva fotbalové hřiště s mantinely o rozměrech 10 x 15 m. Turnaj se odehrál metodou každý s každým dle pravidel minifotbalu 2 x 10 min. 3 na 3 bez brankářů. Již po prvním výkopu bylo vidět maximální nasazení všech hráčů i jejich rodičů💪💪💪. Za neustálého burácení všech fanoušků předvedli malí hráči neskutečné výkony. První místo a Putovní pohár Ligy mistrů prvňáčků vybojoval favorizovaný tým ZŠ Kontešinec 🥇. Druhou příčku obsadil tým ZŠ Masarykova🥈 a třetí místo získal tým ZŠ Hrabina🥉. Nejlepším střelcem turnaje se stal žák Základní školy Hrabina Matias Bonczek👏👏👏. Všem oceněným moc gratulujeme. Jsme moc rádi, že se nám podařilo tento turnaj uspořádat, děti si krom medailí, diplomů, pohárů a věcných cen odnesly nádherné zážitky a čas strávený ve sportovním duchu se spolužáky, svými učiteli či řediteli škol a rodinných příslušníků. Děkujeme všem za účast a těšíme se na příští rok. Více fotek naleznete na našem facebooku.