18
únor
2017
Hokejový turnaj amatérů
Alena N. 27.01.2017

Správa účelových zařízení si Vás, všechny příznivce ledního hokeje, dovoluje pozvat na zimní stadion v Českém Těšíně, kde se v sobotu 18. 2. 2017 od 9:00 hodin odehraje hokejový turnaj amatérů. Turnaje se zúčastní šest mužstev, které budou v dopolední fázi turnaje bojovat nejdříve ve dvou tříčlenných skupinách, aby se posléze dva nejlepší týmy z každé skupiny střetly v nemilostrdném vyřazovaním play off o Pohár SÚZ.

Vstupné na turnaj je zdarma.

 

Vyhodnocení turnaje:

V sobotu 18.02.2017 se uskutečnil premiérový ročník turnaje Pohár SÚZ Český Těšín. Turnaje se zúčastnila čtyři mužstva, která se nejprve utkala jednokolově každý s každým, aby pak následovaly zápasy o celková umístění.

Již od prvních okamžiků bylo jasné, jak prestižně toto turnajové klání hokejové výběry berou a diváci, kteří během celého turnaje velmi solidně zaplnili hlediště. V zápase o bronzový stupínek utkaly týmy HC Admirals a nBK Varea, ve kterém byl úspěšnější druhý jmenovaný soubor a odvezl si domů pohár za třetí místo. Poté už na řadu přišla finálová bitva, ve které měl zpočátku navrch tým Bizon, který se dostal do vedení 3:1. Tým Válec ale nesložil zbraně, do přestávky stihl dvěma rychlými góly srovnat účet, aby pak v závěrečné dvacetiminutovce dostál svému názvu a čtyřmi góly jasně ukázal, že vítězství a titul v turnaji mu bez diskuzí náleží právem. Nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Štěpán Nytra a nejlepším hráčem Zdeněk Opina, kteří oba oblékali dres vítězů.

 

Výsledky

  Bizon Válec HC Admirals nBK Varea Body Pořadí
Bizon X 3:4 11:0 6:1 6 2.
Válec 4:3 X 7:2 6:2 9 1.
HC Admirals 0:11 2:7 X 2:3 0 4.
nBK Varea 1:6 2:6 3:2 X 3 3.

o 3. místo: nBK Varea vs. HC Admirals 5:0

finále:        Válec vs. Bizon 7:3

 

Fotografie z turnaje naleznete na našem facebooku

 

Rubriky

Kalendář akcí