28
říjen
2018
Halloween na ledě 2018
Alena N. 30. 10. 2018

Dne 28. 10. 2018 proběhlo na zimním stadioně v Českém Těšíně Halloweenské bruslení. Přichystali jsme pro děti několik soutěží. Abychom se rozehřáli, začali jsme slalomem, kde se proti sobě postavilo 16 dětí, ve finále spolu soupeřila čtveřice nejlepších. Malá dítka se odvážně vrhala pod překážku, zatímco ta větší ji ladně přeskakovala.  Další soutěží byla upravená verze curlingu, děti se bavily a nakonec tuto soutěž ovládly tři dívky, jenž se mohly radovat z hodnotných cen.
Ke konci veřejného bruslení se blížila už všemi oblíbená a tradiční soutěž, a to soutěž o nejrychlejšího bruslaře. Soutěž byla napínává a plná dramatických momentů, kde tentokrát na stupních vítězů stanuli tři chlapci, kteří si také odnesli hodnotné ceny. Po celou dobu bruslení byl k dispozici fotokoutek a také malování na obličej.

Na úplném konci hallowenského bruslení se děti seřadily a rozhodčí vybírali nejhezčí masky - tady je bohužel volba vždy velmi těžká a subjektivní, nakonec se ale mohla radovat malá dýnička, dvě vikingské holčičky a dva smrťáci.         

Děkujeme všem dětem a rodičům, kteří je tak krásně na toto tématické bruslení připravili (popřípadě i sami sebe)! Další soutěže, ceny a sladkosti si pro Vás chystáme na Mikulášské bruslení!

Sledujte náš facebook a webové stránky, ať Vám neuknikne žádná další akce.

Další fotografie naleznete na našem Facebooku

Rubriky

Kalendář akcí