01
červenec
2022
Dobrovolníci Plaźa Open 2022
Aneta H. 4. 7. 2022

Dobrovolníci Plaźa Open 2022

 

Nejdůležitějším článkem, bez kterých by se sportovní událost Plaźa Open neuskutečnila, jsou bezpochyby dobrovolníci. Bezmála 30 osob každého věku nám po celou dobu i za extrémního počasí pomáhali s realizací celého projektu, který byl organizačně velmi náročný.

Díky silným chlapům, kteří pomáhali při výstavbě tribun, hřiště, úpravě písku a následně po skončení akce znovu s demontáži a úklidem po akci. S touto prací nám pomohli někteří členové z oddílu stolního tenisu v Českém Těšíně v čele s Jakubem Urbanczykem, ale taky Tomáš Konečný, plavčík SÚZ.

Veliký obdiv si zaslouží mládež a děti, kteří s námi byli po celou dobu turnaje. Jejich náplň práce byla podávání míče během celého turnaje hráčům, úprava hřiště, zapisování bodů do bodového systému, či otáčení bodů na bodové tabuli. Jednalo se o velmi zodpovědnou práci, která se řídila striktními pravidly. Tohoto úkolu se bravurně zhostily členky volejbalového oddílu z Českého Těšína, jehož předsedou je Petr Glaic a  také mladý hokejista z  HC Těšín. Zdravotní dozor vykonávala Petra Nevelöšová, sportovní referent HC Těšín. Ostatní mládež byla vždy po ruce a pomáhala jak s úklidem, hlídáním dětí v dětské zóně, roznášením nápojů, lehátek apod.  Koordinátorkou této skupiny mladých dobrovolníku byla Monika Sedláčková, která se skvělé zhostila tohoto nelehkého úkolu. Tímto jim všem moc děkujeme !!!

Více fotek naleznete na našem facebooku. 

Rubriky

Kalendář akcí