21
únor
2022
Crossmintonový turnaj 20.2.2022
Aneta H. 21. 2. 2022

Crossmintonový turnaj 20.2.2022

Správa účelových zařízení Český Těšín ve spolupráci s crossmintonovým oddílem SK Makako Český Těšín v čele s panem Pavlem Maškem uspořádali v neděli 20. února 2022 turnaj v crossmintonu. Přes 30 natěšených hráčů se sešlo v naší víceúčelové Sportovní hale.Turnaj byl otevřen pro všechny věkové kategorie, pro zkušené i začínající hráče. V nejmladší kategorií do 14 let se na třetím místě umístila Elisa Rucká, druhou příčku obsadila Simona Černá a zlatou medaili získala Ája Matochová. V kategorií mládeže do 18 let získala bronz Laura Škutová, stříbro Julie Rezdovičová a zlato vybojovala Viktorie Bury. Všem mladým hráčkám gratulujeme!

Kategorie žen i mužů byla rozdělena na 2 skupiny, kde se hrály dvouhry i čtyřhry skupinovým systémem s následným postoupením vítězů do bojů o první příčky. Zápasy byly leckdy velmi vyrovnané a na všech hráčích byla vidět snaha zvítězit. Na třetím místě v kategorií žen se umístila Lucie Bury, druhé místo patřilo Ivetě Heczkové a zlatou příčku právem obsadila Eliška Adámková. V mužské kategorií byl třetí Martin Stenchlý, druhý Vladimír Kroček a zlato vybojoval Jan Rodák. Třetí místo ve smíšených čtyřhrách patřilo Anetě Huczalové a Martinovi Stenchlému, druhé místo vybojovali Natka Mazurová s Vladimírem Kročkem a zlato právem patřilo Elišce Adámkové a Jakubovi Rodákovi. Všem hráčům gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Crossminton je moderní raketový sport dříve známý pod jménem speed badminton. Spojuje v sobě to nejlepší z tenisu, squashe a badmintonu a díky jedinečným vlastnostem košíku (Speederu) umožňuje hrát opravdu kdekoliv a kdykoliv. Naše sportovní hala se pro pořádání turnaje v tomto stále oblíbenějším sportu jeví jako ideální, a to hlavně díky vysokým stropům, kterými hala disponuje. V blízké budoucnosti plánujeme další velmi zajímavý turnaj, který bude zároveň sloužit jako nábor nových členů, proto sledujte náš web www.suzct.cz a náš facebook, kde najdete více informací.  

Rubriky

Kalendář akcí