16
květen
2023
Čokoládová tretra 2023 - pozvánka
Alena N. 2. 5. 2023

Správa účelových zařízení Český Těšín zve všechny děti od roku narození 2012 a mladší na již 63. ročník Čokoládové tretry. Již pošesté se jeden ze závodů, které se v letošním roce konají pouze v 9 městech na Moravě a také na Slovensku, uskuteční v Českém Těšíně, a to 16. května ve sportovním areálu na Frýdecké

Přes toto základní kolo se 3 nejlepší závodníci a závodnice v každé z postupových disciplín dostanou do mezinárodního semifinále, kde budou mít možnost zabojovat o účast ve finále v hlavním programu Zlaté tretry Ostrava. Postupovými disciplínami jsou běh na 100m, 200m, 300m a hod oštěpem Vortex pro děti narozené v letech 2013-2012.

Propozice a bližší informace k závodu: https://www.cokoladovatretra.cz/index.php?page=ctesin-2023

Online registrace se uzavírají 15. května ve 20:00 hod. Kdo se nestihne přihlásit, může i na místě v den závodu.
Registrace zde: https://online.atletika.cz/prihlaska/CokoladovaTretra?id=68109

Startovné je zdarma.

Prezentace začíná ve 14:30 hod. a je nutné své dítě prezentovat vždy nejpozději 30 min. před startem dané kategorie. Závodníci v kategorii C (ročníky 2013-2012) jsou automaticky prezentováni také do hodu raketkou. 3 nejlepší závodníci v hodu oštěpem postupují do semifinále, a to nezávisle na výsledku v běžecké disciplíně. 

Není však důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Akce je určena pro děti ze všech sportovních klubů, ale i pro ty, kteří žádný sportovní oddíl nenavštěvují. Novinkou letošního ročníku je sportovní zóna Jirky Mužíka, kde budete mít možnost otestovat odraz, rychlost nebo obratnost. Sportovní zónu mohou využít i děti, které se nezúčastní závodu. Vezměte s sebou klidně i starší sourozence a přijďte si užit atmosféru opravdového závodu a hezké sportovní odpoledne. 

Akce se uskuteční za každého počasí. Těšíme se na vaši účast! 

Rubriky

Kalendář akcí