16
červen
2019
4. ročník fotbalového turnaje přípravek
Alena N. 24. 6. 2019

V neděli 16. června proběhl v rámci Svátku Tří Bratří již 4. ročník fotbalového turnaje přípravek „O pohár ředitele SÚZ“. Přestože některé týmy na poslední chvíli zrušily svou účast v turnaji, ostatní týmy za krásného letního počasí předváděly na hřišti FK Český Těšín velmi vyrovnané souboje. V zápasech na 2 x 15 minut mladí fotbalisté narozeni v roce 2012 a mladší ukazovali od první do poslední minuty obrovské zaujetí a touhu po vítězství.

Svou neporazitelnost potvrdil tým FK Fotbal Třinec, který dokázal na tomto turnaji již počtvrté zvítězit. Na druhém místě skončil domácí tým FK Český Těšín a na místě třetím SC Smilovice. Nejlepším hráčem turnaje se stal Tomáš Pauly z SC Smilovice, nejlepším střelcem byl se sedmi góly zvolen Alex Korabík z Třince a cenu pro nejlepšího brankáře si odnesl Oliver Malyjurek z Českého Těšína.

Děkujeme rodičům, trenérům a dalším divákům, kteří vytvořili skvělou atmosféru a po celou dobu turnaje děti neúnavně povzbuzovali. A všem hráčům přejeme, aby jim nadšení pro fotbal vydrželo co nejdéle.

Další fotografie z turnaje: zde

Rubriky

Kalendář akcí