22
září
2018
IV. Nohejbalový turnaj trojic
Alena N. 28. 8. 2018

V sobotu 22. září 2018 se ve sportovním areálu na Frýdecké ulici uskuteční již čtvrtý nohejbalový turnaj trojic. Turnaje se může zúčastnit pouze 10 týmů. Tak neváhejte, vytvořte svůj tým a přijďte si zahrát s ostatními. Pokud se turnaje nezúčastníte, přijďte alespoň podpořit hrající týmy! 

PROPOZICE K TURNAJI

Název akce: IV. Nohejbalový turnaj trojic

Pořadatel: Správa účelových zařízení, p.o.

Termín a místo22. 9. 2018 od 9:00 hod. ve sportovním areálu na Frýdecké ulici v Č. Těšíně
Ukončení turnaje: v cca 15:00 hod. 

Náklady: Startovné ZDARMA
Drobné občerstvení zajištěno. 

Účastníci: Turnaj je otevřen pro všechny zájemce starší 15-ti let. Počet týmů: 10

Přihlášky: Název týmu zasílejte na adresu info@suzct.cz

Systém turnaje: Týmy budou rozděleny do dvou skupin, které se odehrají systémem každý s každým. Po odehrání základních skupin první čtyři týmy z každé skupiny postoupí do čtvrtfinále, které se bude hrát vyřazovacím způsobem. 

Pravidla: Hraje se dle pravidel Českého nohejbalového svazu na dva vítězné sety, set je ukončen po dosažení 10 bodů (nehraje se na dvoubodový rozdíl). V případě stejného bodového výsledku ve skupině rozhoduje vzájemný zápas (popř. minitabulka). V případě odstoupení některého týmu z turnaje se neodehraná utkání kontumují ve prospěch soupeře. 

Ceny: Týmy na 1.-3. místě obdrží sportovní ceny.

Šatny: Pro všechny hráče budou k dispozici šatny. Šatny slouží k převlékání a pořadatel neodpovídá za případnou ztrátu či poškození odložených věcí. 

Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na změnu pravidel či systému turnaje, o čemž budou zástupci jednotlivých týmů včas informováni. 

Rubriky

Kalendář akcí